Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Zariadenie Na Testovanie Vína

Grapevine House

Zariadenie Na Testovanie Vína Grapevine House v podobe abstraktného hrozna, ktorý je takmer zadarmo, pokiaľ ide o vinicu. Jeho hlavným podporným prvkom generovaným digitálnym vymysleným stĺpom je pocta starému koreňu viniča. Priebežný sklon pred domom viniča je otvorený vo všetkých smeroch a umožňuje okamžitý zážitok z vinohradníctva v krajine. Týmto spôsobom by sa malo povoliť vizuálne zlepšenie chuti všetkých testovaných vín.

Názov projektu : Grapevine House, Meno dizajnérov : Peter Stasek, Meno klienta : Winemaker Association.

Grapevine House Zariadenie Na Testovanie Vína

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.