Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Led-Spotlight

Stratas.02

Led-Spotlight LED bodový reflektor pre montáž na koľajnicu, navrhnutý špeciálne pre LED modul Xicato XSM Artist Series (najlepšia farebná LED dióda vo svojej triede). Ideálne pre osvetlenie umeleckých diel a vnútorných priestorov, čisté estetické a kompaktné celkové rozmery. Stratas.02 je štandardne dodávaný s 3 výmennými reflektormi (bod 20˚, stredný 40˚, povodeň 60˚) a voštinovou mriežkou proti oslneniu.

Názov projektu : Stratas.02, Meno dizajnérov : Christian Schneider-Moll, Meno klienta : .

Stratas.02 Led-Spotlight

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.