Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Keramická Dlažba

elhamra

Keramická Dlažba Special Lines Worthy of the Palace Navrhnutý na základe inšpirácie Elhamra paláca, ktorý bol opísaný ako odraz snov v palácoch snov do skutočného sveta v rozprávke o 1001 nociach, je jedným z najlepšie dosiahnutých príkladov vytvorených digitálnou technológiou a objavuje sa v trojrozmerných textúrach veľkostí 30 x 60 cm s farbami; tyrkysová, svetlo tyrkysová a biela. Prírodné farby Elhamry sú doplnené dekoráciami v rovnakých farbách. Elhamra je jedinečnou voľbou na vytvorenie kúpeľov pripomínajúcich paláce ...

Názov projektu : elhamra, Meno dizajnérov : Bien Seramik Design Team, Meno klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Keramická Dlažba

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.