Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolík

Chandelier table

Stolík Dekoratívny stolík. Táto delikátna tabuľka je dokonalým spoločníkom a doplnkovým partnerom Claire de Lune Chandelier. Jeho názov je teda „Lustrová tabuľka“. Jeho „takmer tam“ kvalita je zvýraznená jemným rytím pripomínajúcim čipku. Rovnako ako u väčšiny výrobkov navrhnutých spoločnosťou ACCENT sa dodáva v plochom balení, takže konečný spotrebiteľ vyžaduje určitú montáž, čo je pripomienka zníženia CO2 ako neoddeliteľnej úvahy pri návrhu. Krásny a užitočný doplnok do každej spálne alebo obývacej izby.

Názov projektu : Chandelier table, Meno dizajnérov : Claire Requa, Meno klienta : Accent Aps.

Chandelier table Stolík

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.