Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kaviareň

Aix Arome Cafe

Kaviareň Kaviareň je miestom, kde návštevníci pociťujú spolužitie s oceánmi. Obrovská štruktúra v tvare vajíčka umiestnená v strede priestoru funguje súčasne ako pokladňa a káva. Ikonický vzhľad kabíny je inšpirovaný tmavou a matne vyzerajúcou kávou. Ako veľký zdroj vetrania a prirodzeného svetla slúžia dva veľké otvory na hornej prednej strane oboch bôbov. V kaviarni sa nachádzali dlhé stoly ako banda chobotníc a bublín. Zdanlivo náhodne visiace lustre pripomínajú pohľad rýb na vodnú hladinu, lesklé vlnky absorbujú príjemné slnečné svetlo zo širokej bielej oblohy.

Názov projektu : Aix Arome Cafe, Meno dizajnérov : Ajax Law, Meno klienta : Aix Arome Coffee Co. Ltd..

Aix Arome Cafe Kaviareň

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.