Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prasiatko

DEEPE

Prasiatko Objekt je prasiatko. Unikátny vzhľad v tvare znaku kombinuje drahé, prestížne šperky s láskavým a láskavým a stálym zastúpením rodinných príslušníkov, fundraising je veľmi funkčnými vlastnosťami. Ale najvýraznejšia vlastnosť DeePee - to všetko okrem štandardných funkcií dokonale spĺňa - je to nové znenie, jedinečný a doplnkový kontextový „šperk“, ktorý je exkluzívnym domom.

Názov projektu : DEEPE, Meno dizajnérov : Zoltan Madosfalvi, Meno klienta : Lima Home design studio.

DEEPE Prasiatko

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.