Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreatívny Interiérový Dizajn Kancelárie

Reckitt Benckiser office design

Kreatívny Interiérový Dizajn Kancelárie Požiadavkou klienta bolo, aby naplánoval úplne nepretržitú, otvorenú a modernú kanceláriu. Mali sme na pamäti, že osvetlenie je veľmi dobré a využite všetky skvelé priestory opticky. V časti jedálne a otvorenej kuchyne sme sa snažili prinútiť zamestnancov, aby sa cítili ako moderná kaviareň. Po predstavení bol mladý tím RB, podkrovné prostredie a farby značky spoločnosti jednomyseľne hlasované za návrh interiéru štýlu street art.

Názov projektu : Reckitt Benckiser office design, Meno dizajnérov : Zoltan Madosfalvi, Meno klienta : .

Reckitt Benckiser office design Kreatívny Interiérový Dizajn Kancelárie

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.