Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kalendár

calendar 2013 “Rocking Chair”

Kalendár Stolička Rocking je voľne stojaci stolný kalendár v tvare miniatúrneho stoličky. Postupujte podľa sprievodcu a zostavte hojdacie kreslo, ktoré sa húpa tam a späť rovnako ako skutočné. Zobrazte aktuálny mesiac na operadle stoličky a nasledujúci mesiac na sedadle. Život s dizajnom: Kvalitné dizajny majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor. Naše originálne výrobky sú navrhnuté pomocou konceptu „Život s dizajnom“.

Názov projektu : calendar 2013 “Rocking Chair”, Meno dizajnérov : Katsumi Tamura, Meno klienta : good morning inc..

calendar 2013 “Rocking Chair” Kalendár

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajnový rozhovor dňa

Rozhovory so svetoznámymi návrhármi.

Prečítajte si najnovšie rozhovory a rozhovory o dizajne, tvorivosti a inováciách medzi dizajnovým novinárom a svetoznámymi dizajnérmi, umelcami a architektmi. Prezrite si najnovšie dizajnérske projekty a ocenené návrhy slávnych návrhárov, umelcov, architektov a inovátorov. Objavte nové poznatky o tvorivosti, inováciách, umení, dizajne a architektúre. Dozviete sa o procesoch dizajnu veľkých dizajnérov.