Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička, Stohovacia Stolička

xifix-one

Stolička, Stohovacia Stolička Dizajn je založený na požadovanom minime fyziky a materiálu, viacnásobnom použití, vnútorných-vonkajších, rohových stoličiek, stohovacích stoličiek, okrúhlych mäkkých, Feng Shui. Konštrukcia ložiskového závažia pozostáva z jedného nekonečného potrubia. Sedadlo je upevnené v dvoch axiálnych bodoch a položí sa na tretí bod konštrukcie. Axiálne fixované body na ráme umožňujú sklopenie sedadla a stoličky sa môžu naskladať do seba. Sedadlo sa dá ľahko vybrať, vymeniť sa môže iný materiál, čalúnenie, tvar, farba a dizajn.

Názov projektu : xifix-one, Meno dizajnérov : Juergen Josef Goetzmann, Meno klienta : Creativbuero.

xifix-one Stolička, Stohovacia Stolička

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.