Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vzdelávacie Centrum

STARLIT

Vzdelávacie Centrum Vzdelávacie centrum Starlit je navrhnuté tak, aby poskytovalo výkonnostný tréning v relaxačnom vzdelávacom prostredí pre deti vo veku 2 až 6 rokov. Deti v Hongkongu študujú pod vysokým tlakom. Aby sme posilnili formu a priestor rozložením a prispôsobili sa rôznym programom, aplikujeme plánovanie miest v Ríme. Kruhové prvky sú spoločné pozdĺž sálavých ramien v rámci usporiadania osí, aby reťazili triedu a ateliéry medzi dvoma odlišnými krídlami. Toto vzdelávacie centrum je navrhnuté tak, aby vytváralo príjemnú vzdelávaciu atmosféru s maximálnym priestorom.

Názov projektu : STARLIT, Meno dizajnérov : Catherine Cheung, Meno klienta : STARLIT LEARNING CENTRE.

STARLIT Vzdelávacie Centrum

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.