Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

Muse

Lampa Inšpirovaní slovami „Vyhral budhizmus“ v tom zmysle, že v našom vesmíre nie sú absolútne kvality, „svetlu“ sme dali paradoxnú kvalitu tým, že sme mu dali „fyzickú prítomnosť“. Duch meditácie, ktorý podporuje, bol mocným zdrojom inšpirácie, ktorú sme použili pri tvorbe tohto produktu; stelesňujúce vlastnosti „času“, „hmoty“ a „svetla“ do jedného produktu.

Názov projektu : Muse, Meno dizajnérov : Anarkhos design , Meno klienta : Anarkhos Design.

Muse Lampa

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.