Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Obalu

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS

Dizajn Obalu Cieľom projektu bolo navrhnúť úplne nový dojem s existujúcimi produktovými obalmi, na ktorých nebol môj klient ohromený. Toto je prvý produkt, ktorý kedy INNOTIVO kedy urobil, môj klient očakával, že môj dizajn nastaví v budúcnosti budúce štandardy a toto balenie produktu úspešne splní spôsob dizajnu „INNOTIVO“, futuristický a silný vizuálny vplyv.

Názov projektu : INNOTIVO - BORN TO IMPRESS , Meno dizajnérov : Jeffery Yap ®, Meno klienta : JEFFERY YAP DESIGN .

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS   Dizajn Obalu

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.