Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Komoda

shark-commode

Komoda Komoda spojená s otvorenou poličkou, čo dáva pocit pohybu a dve časti ho robia stabilnejším. Použitie rôznych povrchových úprav a rôznych farieb umožňuje vytvárať rôzne nálady a môže byť inštalovaný medzi rôzne interiéry. Uzatvorená komoda a otvorená polica dávajú ilúziu živej bytosti.

Názov projektu : shark-commode, Meno dizajnérov : Viktor Kovtun, Meno klienta : Xo-Xo-L design.

shark-commode Komoda

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.