Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vstupný Stôl

organica

Vstupný Stôl ORGANIKA je Fabriziovi filozofické zobrazenie akéhokoľvek organického systému, v ktorom sú všetky časti vzájomne prepojené, aby vznikli. Dizajn bol založený na zložitosti ľudského tela a ľudskej koncepcie. Divák vedie na úžasnú cestu. Dvere k tejto ceste sú dve masívne drevené formy, ktoré sú vnímané ako pľúca, potom hliníkový hriadeľ s konektormi, ktoré sa podobajú chrbtici. Divák nájde skrútené prúty, ktoré vyzerajú ako tepny, tvar, ktorý možno interpretovať ako orgán a finále je krásne sklo zo šablóny, silné, ale krehké, rovnako ako ľudská pokožka.

Názov projektu : organica, Meno dizajnérov : Fabrizio Constanza, Meno klienta : fabrizio Constanza.

organica Vstupný Stôl

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.