Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náhrdelník

Scar is No More a Scar

Náhrdelník Dizajn má dramatický bolestivý príbeh. Inšpirovalo sa to mojou nezabudnuteľnou trápnou jazvou na tele, ktorú spálili silné ohňostroje, keď som mal 12 rokov. Keď sa ma snažil pokryť tetovaním, upozornil ma, že by bolo horšie pokryť strach. Každý má svoju jazvu, každý má svoj nezabudnuteľný bolestivý príbeh alebo históriu, najlepším riešením pre liečenie je naučiť sa tomu čeliť a silne ho prekonať, skôr ako ho zakryť alebo sa z neho pokúsiť utiecť. Preto dúfam, že ľudia, ktorí nosia moje šperky, sa môžu cítiť silnejší a pozitívnejší.

Názov projektu : Scar is No More a Scar , Meno dizajnérov : Isabella Liu, Meno klienta : School of jewellery, Birmingham City University.

Scar is No More a Scar  Náhrdelník

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.