Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Komoda Komoda

Commodia

Komoda Komoda Commodia by ArteNemus je komoda s organickými povrchmi a tvarmi. Jeho špičkový vzhľad je zvýraznený použitím drevín výnimočnej kvality a vynikajúcim spracovaním. Jeho tvar je podčiarknutý kontrastom medzi farbou dreva povrchov a farbou dreva hrán. Okrem toho sa materiálom a povrchovým úpravám skrytých povrchov venuje rovnaká osobitná pozornosť ako materiálom a povrchom viditeľných povrchov, čo vedie k estetickému konceptu bez prerušenia. Dizajn spoločnosti Commodia je súčasný s klasickou inšpiráciou.

Názov projektu : Commodia, Meno dizajnérov : Eckhard Beger, Meno klienta : ArteNemus.

Commodia Komoda Komoda

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.