Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kabát Stojan

Lande

Kabát Stojan Stojan Coat bol navrhnutý ako vysoko dekoratívna a funkčná kancelárska socha, spojenie umenia a funkcie. Táto kompozícia bola navrhnutá ako estetická forma na ozdobenie kancelárskych priestorov a na ochranu dnes najznámejšieho firemného odevu, Blazera. Konečným výsledkom je veľmi energický a sofistikovaný kúsok. Výroba a maloobchodný predaj bol múdrym, silným a masovým výrobkom.

Názov projektu : Lande, Meno dizajnérov : Fabrizio Constanza, Meno klienta : fabrizio Constanza.

Lande Kabát Stojan

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajnér dňa

Najlepší svetoví návrhári, umelci a architekti.

Dobrý dizajn si zaslúži veľké uznanie. Každý deň nás potešujú úžasní dizajnéri, ktorí vytvárajú originálne a inovatívne návrhy, úžasnú architektúru, štýlovú módu a kreatívnu grafiku. Dnes vám predstavujeme jedného z najväčších svetových dizajnérov. Vyskúšajte dnes ocenené portfólio dizajnov a získajte každodennú inšpiráciu pre dizajn.