Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Slúchadlá Do Uší Pre Monitor

ZTONE

Slúchadlá Do Uší Pre Monitor Ako doplnok k životnému štýlu sú tieto slúchadlá dodávané s konceptom šperkov. Pozostáva z patentovanej špičky ucha, ktorá je tvarovaná do ušnej misky. Predĺžená pružná špička ucha krídla zlepšuje stabilitu v uchu tým, že podporuje chrbát ucha. Vynález je vyrobený zo silikónu na zvýšenie maximálnej flexibility. Hlava s tvarom hríbov je navrhnutá tak, aby priliehala do ušného kanálika tak, aby poskytovala čo najlepšie utesnenie vonkajšieho hluku. Poskytuje ekonomické riešenie ako náhradu za prémiový zákaznícky monitor, ale poskytuje najpresnejšiu zvukovú reprodukciu.

Názov projektu : ZTONE, Meno dizajnérov : IMEGO Infinity LLC, Meno klienta : I-MEGO.

ZTONE Slúchadlá Do Uší Pre Monitor

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.