Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Aplikácia Watchfaces

genuse

Aplikácia Watchfaces Tritime, Fortime, Timegrid, Timinus, Timechart, Timenine sú série hodín špeciálne vyvinutých pre zariadenie Watch. Aplikácie sú originálne, jednoduché a estetické v dizajne, od budúcich etnických cez sci-fi štýl až po digitálne podnikanie. Všetky grafické prvky hodiniek sú k dispozícii v 9 farbách - čo zodpovedá kolekcii farieb Sledujem. Teraz je skvelý okamih na nový spôsob zobrazovania, čítania a porozumenia našej doby. www.genuse.eu

Názov projektu : genuse, Meno dizajnérov : Albert Salamon, Meno klienta : genuse.

genuse Aplikácia Watchfaces

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.