Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Showroom

From The Future

Showroom Showroom: V showroome sú vystavené tréningové topánky a športové vybavenie, ktoré boli vyrobené technológiou vstrekovania. Miesto vyzerá ako vyrobené vstrekovacím lisovaním. Vo výrobnom postupe na mieste sa kúsky nábytku akoby vyrábali vo vstrekovacej forme, aby sa vytvoril celok. Hrubé šijacie trasy, ktoré na strope zmierňujú všetku technologickú vizualitu.

Názov projektu : From The Future, Meno dizajnérov : Ayhan Güneri, Meno klienta : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Future Showroom

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.