Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Showroom

From The Nature

Showroom Miesto, ktoré predstavuje prírodu, ktorá odmieta ľudské bytosti konzumovať existenciu seba samého. Na mieste prírodné drevo, ktoré sa obmedzovalo na betónovú textúru, vystúpilo z špinavej betónovej textúry a vystúpilo na modrý strop, ktorý symbolizuje oblohu v rohu miesta. Stúpa obaliť miesto ako sieť a akoby odolala dotyku. Táto myšlienka sa prekrýva s logikou príležitostných topánok, ktoré sa zobrazujú v showroome. Výlučné vizuálne vzory, ktoré sa používajú na stenách, znamenajú znečistenie prírody. Transparentná hrúbka epoxidovej živice je 4 mm a pokrýva na zemi, takže simuluje intenzívnu vodnú vrstvu.

Názov projektu : From The Nature, Meno dizajnérov : Ayhan Güneri, Meno klienta : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Nature Showroom

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.