Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Svietniky

Hermanas

Svietniky Hermanas je rodina drevených svietnikov. Sú ako päť sestier (herman), ktoré vám pomôžu vytvoriť príjemnú atmosféru. Každý svietnik má jedinečnú výšku, takže ich kombináciou budete môcť simulovať svetelný efekt sviečok rôznych veľkostí jednoduchým použitím štandardných sviečok. Tieto svietniky sú vyrobené zo sústruženého buk. Sú maľované v rôznych farbách, čo vám umožní vytvoriť si vlastnú kombináciu, ktorá sa zmestí na vaše obľúbené miesto.

Názov projektu : Hermanas, Meno dizajnérov : Maurizio Capannesi, Meno klienta : .

Hermanas Svietniky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.