Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Cat's Cradle

Stolička Číslice alebo vlákna, súčasné dilema návrhu. Všetci sme začiatočníci, ale niektorí z nás na tom musia pracovať. Začiatočníci sledujú každú dostupnú techniku a niektoré sa učia. Časom (~ 10 000 hodín) získavame zariadenia, ktoré zvyšujú / popularizujú / personalizujú / šetria našu hru. Takže ma fascinuje súčasná fascinácia médiami, ktoré naznačujú, že najzákladnejším stavebným kameňom dizajnu je číslica, ľahko ovládateľná. Táto číslica nie je jednotkou generujúcou život, ale iba zaokrúhlením nadol na najmenšieho spoločného menovateľa menšieho ako vlákno. Dizajn je aspoň črepy, štiepky a vlákna.

Názov projektu : Cat's Cradle, Meno dizajnérov : Stoel Burrowes, Meno klienta : Stoel Burrowes Design.

Cat's Cradle Stolička

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.