Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Obalu Žuvačky

ZEUS

Dizajn Obalu Žuvačky Dizajn obalov pre žuvačky. Koncepcia tohto dizajnu je „stimulujúca citlivosť“. Ciele produktov sú muži vo dvadsiatich rokoch a tieto inovatívne návrhy im pomáhajú pri vyzdvihovaní výrobkov v obchodoch inštinktívne. Hlavné vizuály vyjadrujú nádherný svetový pohľad na prírodný fenomén, ktorý sa spája s každou chuťou. THUNDER SPARK pre arguetovú a elektrizujúcu príchuť, SNOW STORM pre mrazivú a silnú chuťovú arómu a RAIN SHOWER pre aróma zvlhčeného, šťavnatého a vodnatého zmyslu.

Názov projektu : ZEUS, Meno dizajnérov : Yoichi Kondo, Meno klienta : LOTTE CO.,LTD..

ZEUS Dizajn Obalu Žuvačky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.