Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Komoda

Chilim

Komoda "Chilim by Mirko Di Matteo" je nábytková línia vytvorená z repasovaných 80 rokov starých kobercov z Bosny. Tieto originálne kúsky nábytku sú jedinečné (každý kus je iný), šetrné k životnému prostrediu (vyrobené z recyklovaných historických koberčekov) a spoločensky zodpovedné (zachovávajú tradíciu starých tkáčov). Kombináciou kobercov s „kovovým hardvérom kufríka“ (ako rámy) sme vytvorili nezničiteľné kúsky, ktoré zachovajú inak stratené vintage koberce prakticky navždy ako funkčné zobrazovacie prvky v našich domovoch.

Názov projektu : Chilim, Meno dizajnérov : Matteo Mirko Cetinski, Meno klienta : Mirko Di Matteo Designs.

Chilim Komoda

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.