Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelársky Interiér

Container offices

Kancelársky Interiér Vo veľkej hale s rozlohou 4000 m² belgickí dizajnéri Five AM umiestnili 13 použitých kontajnerov na prepravu, aby vytvorili kancelárske priestory pre dve tlačiarenské spoločnosti Drukta & Formail. Koncepcia spočívala v vytvorení určitého zážitku pre každého návštevníka / používateľa, prepojením kancelárií medzi dielňou, aby šéfovia mohli vidieť svojich zamestnancov a aby návštevníci mohli preskúmať obrovské stroje. Z budovy vyskočia tri kontajnery, aby získali čo najviac prirodzeného svetla, oba umiestnené cez existujúce nakladacie doky.

Názov projektu : Container offices, Meno dizajnérov : Five Am, Meno klienta : Five AM.

Container offices Kancelársky Interiér

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.