Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Kagome

Stolička Navrhol Shinn Asano s pozadím v grafickom dizajne, Sen je 6-dielna zbierka oceľového nábytku, ktorá premieňa 2D čiary na 3D formy. Každá časť vrátane „kagomovej stolice“ bola vytvorená s líniami, ktoré minimalizujú nadmerné množstvo, aby vyjadrili formu aj funkčnosť v celom rade aplikácií, inšpirované jedinečnými zdrojmi, ako sú tradičné japonské remeslá a vzory. Stolička Kagome je vyrobená z 18 pravouhlých trojuholníkov, ktoré sa navzájom podporujú a pri pohľade zhora tvoria tradičný japonský model kagome moyou.

Názov projektu : Kagome, Meno dizajnérov : Shinn Asano, Meno klienta : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Kagome Stolička

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.