Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kalendár

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Kalendár V móde podobnom kaleidoskopu je to kalendár s prekrývajúcou sa výrezovou grafikou nakreslený viacfarebnými vzormi. Jeho dizajn s farebnými vzormi, ktoré je možné upravovať a prispôsobovať jednoduchou zmenou poradia hárkov, zobrazuje kreatívne citlivosti NTT COMWARE. Poskytuje sa dostatočný priestor na písanie a riadené riadky berú do úvahy funkčnosť, vďaka čomu je perfektný ako harmonogram kalendára, ktorý chcete použiť na zdobenie svojho osobného priestoru.

Názov projektu : NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”, Meno dizajnérov : Katsumi Tamura, Meno klienta : good morning inc..

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy” Kalendár

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.