Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pohovka

Mäss

Pohovka Chcel som vytvoriť modulárnu pohovku, ktorú by bolo možné transformovať do niekoľkých samostatných riešení na sedenie. Celý nábytok sa skladá z iba dvoch rôznych kusov rovnakého tvaru, aby vytvorili rôzne riešenia. Hlavná štruktúra má rovnaký bočný tvar opierok rúk, ale iba hrubšia. Opierky rúk je možné otočiť o 180 stupňov, aby ste mohli zmeniť alebo pokračovať v hlavnej časti nábytku.

Názov projektu : Mäss, Meno dizajnérov : Claudio Sibille, Meno klienta : .

Mäss Pohovka

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.