Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Aktívny Reproduktor

db60

Aktívny Reproduktor Aktívny reproduktor db60 je skutočne navrhnutý pre používateľov mobilných zariadení. Štýl reproduktora db60 je založený na dedičstve a jednoduchosti nordického dizajnérskeho jazyka. Ľahkosť použitia sa odráža v pôvodnom tvare a minimalistických vlastnostiach. Reproduktor nemá tlačidlá a vďaka čistému dizajnu je vhodný na montáž všade tam, kde je potrebný skvelý zvuk. Db60 je na hranici domáceho zvuku a dizajnu interiéru.

Názov projektu : db60, Meno dizajnérov : DNgroup Design Team, Meno klienta : DNgroup.

db60 Aktívny Reproduktor

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.