Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kohútik

Amphora

Kohútik Amphora série je navrhnutá tak, aby spájala minulosť a budúcnosť a dáva šancu zažiť základné a funkčné formy staroveku. Nebolo ľahké, ako dnes dosiahnuť dosiahnuteľnú vodu z nášho životného zdroja. Neobvyklá forma kohútiku pochádza z minulých storočí, ale jeho kazeta na úsporu vody prináša zajtra. Vodovodný kohútik navrhnutý z uličných prameňov staroveku a prináša vašej kúpeľni estetiku.

Názov projektu : Amphora, Meno dizajnérov : E.C.A. Design Team, Meno klienta : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Amphora Kohútik

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.