Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Divadelné Kreslo

Thea

Divadelné Kreslo MENUT je dizajnérske štúdio zamerané na detský dizajn, ktorého jasným cieľom je prepnúť most medzi dospelých. Našou filozofiou je ponúknuť inovatívnu víziu o spôsobe života súčasnej rodiny. Predstavujeme THEA, divadelné kreslo. Sadnite si a maľujte; vytvorte svoj príbeh; a zavolajte priateľom! Ťažiskom spoločnosti THEA je zadná časť, ktorá sa dá použiť ako javisko. V spodnej časti je zásuvka, ktorá po otvorení skrýva zadnú časť kresla a umožňuje „bábkarovi“ určité súkromie. Deti nájdu bábky s prstami v šuplíku na pódiové predstavenia so svojimi priateľmi.

Názov projektu : Thea, Meno dizajnérov : Maria Baldó Benac, Meno klienta : MENUT.

Thea Divadelné Kreslo

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.