Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Divadelné Kreslo

Thea

Divadelné Kreslo MENUT je dizajnérske štúdio zamerané na detský dizajn, ktorého jasným cieľom je prepnúť most medzi dospelých. Našou filozofiou je ponúknuť inovatívnu víziu o spôsobe života súčasnej rodiny. Predstavujeme THEA, divadelné kreslo. Sadnite si a maľujte; vytvorte svoj príbeh; a zavolajte priateľom! Ťažiskom spoločnosti THEA je zadná časť, ktorá sa dá použiť ako javisko. V spodnej časti je zásuvka, ktorá po otvorení skrýva zadnú časť kresla a umožňuje „bábkarovi“ určité súkromie. Deti nájdu bábky s prstami v šuplíku na pódiové predstavenia so svojimi priateľmi.

Názov projektu : Thea, Meno dizajnérov : Maria Baldó Benac, Meno klienta : MENUT.

Thea Divadelné Kreslo

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.