Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Desire

Stolička Desire je stolička, ktorej cieľom je zvýšiť vašu vášeň a chtíč vďaka hladkému tvaru a jemnej farbe. Nie je to pre ľudí hľadajúcich oddych, je to stolička pre neposlušných ľudí, ktorí hľadajú potešenie pre všetky zmysly. Pôvodná myšlienka bola inšpirovaná tvarom sĺz, ale počas modelovania bola skreslená, aby získala túto jemnú a pôvabnú postavu, aby vyvolala pocit, že sa chce dotknúť, byť použitá, byť vo vašom vlastníctve.

Názov projektu : Desire, Meno dizajnérov : Vasil Velchev, Meno klienta : MAGMA graphics.

Desire Stolička

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.