Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stoličky

Musketeers

Stoličky Jednoduchá. Elegantný. Funkčné. Mušketieri sú trojnohé stoličky vyrobené z kovu potiahnutého práškom, ohýbaného do tvaru s laserom rezanými drevenými nohami. Ukázalo sa, že základňa s tromi ramenami je geometricky stabilnejšia a má najmenšiu pravdepodobnosť kolísania ako štvorica. Vďaka vynikajúcej rovnováhe a funkčnosti je elegancia mušketierov vo svojom modernistickom vzhľade dokonalým kúskom vo vašej izbe. Zistite viac: www.rachelledagnalan.com

Názov projektu : Musketeers, Meno dizajnérov : Rachelle Dagñalan, Meno klienta : Rachelle Marie Dagñalan (rmd*).

Musketeers Stoličky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.