Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Závesné Svetlo

Prometheus ILight

Závesné Svetlo Projekt zachytáva okamih, keď Prometheus ukradol vedomosti od bohov, aby ich mohol zdieľať s ľudstvom. Je navrhnutý tak, aby slúžil ako ochranný obal. Svetlo z gule je teplé, pretože je iba zlomkom. Kocka predstavuje zdroj, samotných Bohov a je vybavená prúžkom LED, ktorý vytvára studené svetlo, hranicu medzi dvoma úrovňami existencie a vnímania.

Názov projektu : Prometheus ILight, Meno dizajnérov : Ionut Sur, Meno klienta : Ionut Sur.

Prometheus ILight Závesné Svetlo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.