Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Rozhranie Podložky

Project Halo

Rozhranie Podložky Toto je úplne nový koncept rozhrania pre práčku. Na tejto dotykovej obrazovke nájdete oveľa jednoduchšie použitie ako veľa tlačidiel alebo veľké koliesko. To vás povedie k výberu krok za krokom, ale nenúti vás to rozmýšľať. Chceme, aby zobrazoval iný farebný vizualizátor, keď vyberiete iný typ látky a cyklu, takže to môže byť pre váš domov teraz super. Váš telefón bude diaľkový ovládač, dostanete upozornenie a správu o ňom a pošlete príkaz do práčky cez internet.

Názov projektu : Project Halo, Meno dizajnérov : Juan Yi Zhang, Meno klienta : eico design.

Project Halo Rozhranie Podložky

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.