Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kabelka

Handbags 3D

Kabelka Duch značky Mariela Calvé dokáže definovať návrh od moderného, ženského a kozmopolitného, jednoduchého, elegantného a dizajnového dizajnu, so zvláštnou starostlivosťou v povrchových úpravách a detailoch. V každej z ich kolekcií kabeliek a doplnkov sa zdôrazňuje kombinácia organických a architektonických foriem obohatených o jemné materiály a žiarivé farby, čo vytvára mimoriadny a jedinečný odtlačok. Vyznačuje sa propagáciou nového štýlu, kde hlavnými protagonistami sú koža, plátno, neoprén a ďalšie starostlivo vybrané kvalitné materiály.

Názov projektu : Handbags 3D, Meno dizajnérov : Mariela Calvé, Meno klienta : Mariela Calvé.

Handbags 3D Kabelka

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.