Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prispôsobiteľné Zariadenie Typu Všetko-V-Jednom

BENT

Prispôsobiteľné Zariadenie Typu Všetko-V-Jednom Navrhnuté na princípe hromadného prispôsobovania, uspokojovanie potrieb používateľov lepším spôsobom v rámci obmedzení hromadnej výroby. Hlavnou výzvou v tomto projekte bolo navrhnúť dizajn, ktorý by spĺňal rôzne potreby štyroch skupín používateľov v rámci obmedzení hromadnej výroby. Tri hlavné položky prispôsobenia sú definované a používané na rozlíšenie produktu pre tieto skupiny používateľov: 1. zdieľanie obrazovky2 Nastavenie výšky obrazovky. Kombinácia klávesnice a kalkulačky. Prispôsobiteľný modul sekundárnej obrazovky je pripojený ako riešenie a je podporovaná jedinečná prispôsobiteľná kombinácia klávesnice a kalkulačky.

Názov projektu : BENT, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : Vestel Electronics Co..

BENT Prispôsobiteľné Zariadenie Typu Všetko-V-Jednom

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.