Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Diaľkové Ovládanie

STILETTO

Diaľkové Ovládanie RC Stiletto je diaľkové ovládanie, ktoré pracuje pomocou gyroskopických senzorov. Dizajnoví spoločníci s elegantnými detailmi nových špičkových televízorov. Stilettov štíhly tvar pripomína magickú palicu. Jeho detaily, ako je spodný kryt, je jemne potiahnuté a zakrivená forma poskytuje pohodlné držanie pre používateľa. Kozmetická časť v hornej časti diaľky zhromažďuje tlačidlá a vytvára bod zaostrenia pre používateľa. Vytvára tiež pole na prispôsobenie. Ich kryt poskytuje spätnú väzbu pre rotáciu.

Názov projektu : STILETTO, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : Vestel Electronics Co..

STILETTO Diaľkové Ovládanie

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.