Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Digitálne Video Vysielacie Zariadenie

Avoi Set Top Box

Digitálne Video Vysielacie Zariadenie Avoi je jedným z najnovších inteligentných set top boxov spoločnosti Vestel, ktorý poskytuje hlavne užívateľom technológie televízneho vysielania. Najdôležitejšou postavou spoločnosti Avoi je „skrytá ventilácia“. Skryté vetranie umožňuje vytvárať jedinečné a jednoduché návrhy. S Avoi môžete okrem sledovania digitálnych kanálov v kvalite HD tiež počúvať hudbu, sledovať filmy a prezerať fotografie a obrázky na televíznej obrazovke, pričom tieto súbory môžete ovládať prostredníctvom ponuky používateľského rozhrania. Operačným systémom Avoi je Android V4.2 Jel

Názov projektu : Avoi Set Top Box, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : Vestel Electronics Co..

Avoi Set Top Box Digitálne Video Vysielacie Zariadenie

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.