Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň

The Empress

Prsteň Fantastický krásny kameň - pyrope - jeho samotná podstata prináša majestátnosť a vážnosť. To je krása a jedinečnosť kameňa identifikovaný obraz, ktorý je určený pre budúce dekorácie. Bolo potrebné vytvoriť jedinečný rám na kameň, ktorý by ho priviedol do vzduchu. Kameň bol ťahaný za jeho kov. Táto formula zmyselná vášeň a príťažlivá sila. Bolo dôležité zachovať klasický koncept podporujúci moderné vnímanie šperkov.

Názov projektu : The Empress, Meno dizajnérov : Victor A. Syrnev, Meno klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Empress Prsteň

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.