Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Luster

Bridal Veil

Luster Tento umelecko - umelecký objekt so zapnutými svetlami. Priestranná izba so stropom zložitého profilu, napríklad kupovité oblaky. Luster sa zmestí do priestoru a plynulo tečie od prednej steny po strop. Krištáľovo biele listy smaltu v spojení s pružným ohýbaním tenkých trubíc vytvárajú obraz lietajúceho závoja po celom svete. Veľké množstvo svetlých a zlatých žiarov lietajúcich vtákov vytvára pocit priestrannosti a radosti.

Názov projektu : Bridal Veil, Meno dizajnérov : Victor A. Syrnev, Meno klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Bridal Veil Luster

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.