Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Svietidlo

Cubeoled

Svietidlo Hĺbka, priehľadnosť a kontrast - CUBE | OLED interpretuje tieto základy viditeľného svetla v čistom monolitickom dizajne. 12 priehľadných organických diód emitujúcich svetlo (OLED) je usporiadaných v ortogonálnom súradnicovom systéme a laminovaných medzi 8 optických krištáľových sklenených kociek. Prostredníctvom priehľadných obvodových obvodov aplikovaných na vnútorné sklenené povrchy sú zostavené panely OLED vo vnútri monolitu napájané elektrickou energiou. Keď je aktivovaná, integrovaná sústava transformuje túto priehľadnú kocku na všesmerový zdroj svetla.

Názov projektu : Cubeoled, Meno dizajnérov : Markus Fuerderer, Meno klienta : Markus Fuerderer.

Cubeoled Svietidlo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.