Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn / Predajná Výstava

dieForm

Dizajn / Predajná Výstava Výstava „dieForm“ je tak inovatívna ako dizajn, tak aj nový koncept prevádzky. Všetky produkty virtuálneho showroomu sú fyzicky vystavené. Návštevníci nie sú rozptyľovaní od produktu ani reklamnými, ani predajnými pracovníkmi. Ďalšie informácie o každom produkte nájdete na multimediálnych displejoch alebo prostredníctvom QR kódu vo virtuálnej showroome (aplikácia a web), kde je možné výrobky objednať aj na mieste. Táto koncepcia umožňuje predstaviť vzrušujúcu škálu výrobkov, pričom zdôrazňuje produkt a nie značku.

Názov projektu : dieForm, Meno dizajnérov : Gessaga Hindermann GmbH, Meno klienta : Stilhaus G, Rössliweg 48, CH-4852 Rothrist.

dieForm Dizajn / Predajná Výstava

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.