Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umývadlo

Angle

Umývadlo Na svete je veľa umývadiel s vynikajúcim dizajnom. Ponúkame však pohľad na túto vec z nového uhla pohľadu. Chceme dať príležitosť užiť si proces používania drezu a schovať také potrebné, ale neestetické detaily ako výpustnú dieru. „Uhol“ je lakonický dizajn, v ktorom sú premyslené všetky podrobnosti pre pohodlné používanie a čistenie. Počas jeho používania nesledujete odtokový otvor, všetko vyzerá, akoby voda jednoducho zmizla. Tento efekt, spojený s optickou ilúziou, sa dosiahne špeciálnym umiestnením povrchov drezu.

Názov projektu : Angle, Meno dizajnérov : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Meno klienta : ARCHITIME design group.

Angle Umývadlo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.