Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Mestská Lavička

Eternity

Mestská Lavička Dvojmiestna lavica vyrobená z tekutého kameňa. Dve robustné jednotky poskytujú pohodlný a pohodlný zážitok zo sedenia a súčasne sa starajú o stabilitu systému. Konce lavice sú umiestnené tak, aby neutralizovali najmenší pohyb. Je to lavica, ktorá rešpektuje existujúcu infraštruktúru mestského prostredia. Zavádza sa jednoduchá inštalácia na mieste. Kotviace body už nie sú, jednoducho upustite a zabudnite. Dajte si pozor, Eighternity je blízko. Ó áno.

Názov projektu : Eternity, Meno dizajnérov : George Drakakis, Meno klienta : Escofet.

Eternity Mestská Lavička

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.