Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Tanier

1hand plate

Tanier 1hand plate: Buďte lepším serverom. Noste pohár vína a tanier iba jednou rukou. Doska je ľahká a jej jedinečný tvar kreviet leží bezpečne v dlani. Veľmi užitočné pre všetky druhy udalostí. Oslavy, recepcie, oslavy a iné. Vždy majte voľnú ruku na položenie nového chutného jedla na tanier, voľnú ruku na trasenie rúk alebo len voľnú ruku na gestá. Urobte dojem na svojich hostí a nechajte ich vychutnať si náhlu ľahkosť stojaceho bufetu.

Názov projektu : 1hand plate, Meno dizajnérov : ARCHITECT AND MANAGER OF OWN BUSINESS, Meno klienta : Joannes Petersen.

1hand plate Tanier

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.