Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Živý Hudobný Bar

Lido Cafe

Živý Hudobný Bar Prvé poschodie je zážitok pod vodou a druhé poschodie je zážitok nad vodou. Podvodný zážitok zahŕňa svetelný organ ako pozadie javiska, DMX LED podsvietené škvrnité sklo so sklenenou stupnicou, Fish v tvare hodvábnych lampiónov DMX LED, akvária v otvoroch okna a celý priestor je osvetlený efektovými svetlami H2O. Na druhom poschodí sú v stene lesnej maľby zapustené tenké zvislé pruhy zrkadla v náhodnom rozstupe. Laserové svetlá a pohyb sa odrážajú v zrkadlových pásoch a zvyšujú zmysel pre pohyb a zároveň naznačujú slnečné svetlo medzi stromami.

Názov projektu : Lido Cafe, Meno dizajnérov : Mario J Lotti, Meno klienta : MLA Development Corporation.

Lido Cafe Živý Hudobný Bar

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.