Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelárske Priestory

Samlee

Kancelárske Priestory Kancelária Samlee bola navrhnutá podľa jednoduchej orientálnej estetiky bez podrobností. Tento koncept sa zhoduje s rýchlo sa rozvíjajúcim mestom. V tejto vysoko bežnej informačnej spoločnosti predstavuje projekt interaktívny vzťah medzi mestom, prácou a ľuďmi - akýsi dôverný vzťah aktivity a zotrvačnosti; priehľadné prekrytie; priepustnosť prázdna.

Názov projektu : Samlee, Meno dizajnérov : Yongcai Huang, Meno klienta : GuangZhou Samlee Enterprise Co;Ltd..

Samlee Kancelárske Priestory

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.